"AGROMIR" kompaniyalari guruhi O'zbekiston Respublikasida sport tadbirlarini faol qo'llab-quvvatlashda davom etmoqda. 25 apreldan 30 aprelgacha voleybol bo'yicha "Markaziy Osiyo Voleybol-Klassik" voleybol bo'yicha xalqaro turniri o'tkazildi.
Musobaqalar Olmaota, Ostona va Atirau shaharlarida, shuningdek, ikkita mahalliy maktabdan taklif qilingan xalqaro maktablar o'rtasida o'tkazildi. Musobaqalar davomida 64 ta o'yin o'tkazildi. Barcha o'yinlar juda qiziqarli va ajoyib sport ruhida o'tdi.
Har bir sportchi uchun vaqtida va tog'ri ovqatlanish: vitaminlarga boy zaryadni olish naqadar muhim ekanligini barchamiz bilamiz va bu maqsadda BLISS Tovar belgisining lazzatli va sog'lom sharbat va nektarlari mukammal yechimdir.
Turnir ishtirokchilarini ushbu tadbirda qatnashuvi bilan qutlar ekanmiz, o'z navbatida "AGROMIR" kompaniyalar guruhining mamlakatimiz sportini rivojlantirishda faol ishtirok etishini tasdiqlaymiz.

Группа компаний “AGROMIR” продолжает активно поддерживать спортивные мероприятия в Республике Узбекистан. С 25 по 30 апреля проходил международный турнир по волейболу “Центральный Азиатский Волейбол- Классик”. Соревнования проходили среди международных школ, ученики которых были приглашены из Алматы, Астаны и Атырау, а также двух местных школ. Были сыграны 64 игры за дни соревнований. Все игры были очень интересными и проходили в отличном спортивном духе. Ведь каждому спортсмену главное вовремя правильно подкрепиться: получить витаминный заряд и для этого прекрасно подходят вкусные и полезные соки и нектары от торговой марки BLISS.
Мы рады поздравить всех участников соревнований с этим событием, а со своей стороны группа компаний “AGROMIR” продолжит активно принимать участие в продвижение спорта в нашей стране.